Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ecce Vita Bylinný čaj Čisté tělo 50 g

Ecce Vita Bylinný čaj Čisté tělo 50 g

Směs bylin pro celkové pročištění, harmonizaci a posílení přirozené obranyschopnosti organismu.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Čisté tělo Ecce Vita obsahuje antioxidační břízu, která podporuje vylučování a tím také celkové pročištění organismu. Také přispívá k normální funkci močových cest a ledvin. Měsíček lékařský přispívá k normální funkci jater a střev a také k celkovému osvěžení těla.

Tužebník má antiseptické vlastnosti a podporuje normální stav kloubů a také vylučování vody z organismu. K pročištění těla přispívá také pampeliška. Pýr plazivý se podílí na normální činnosti oběhové soustavy, čímž přispívá k pročištění.

Česká společnost Ecce Vita se zaměřuje na dovoz speciálních funkčních potravin a bylinných doplňků stravy v organické kvalitě a také výrobou dle vlastních receptur. Kvalita přípravků je potvrzena českou a evropskou ochrannou známkou „Produkt ekologického zemědělství“, certifikátem amerického zemědělství o organické kvalitě USDA ORGANIC a také Košer certifikát.

Příprava: 1 čajovou lžičku zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat 10–15 minut.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: Užívejte 1–3 šálky denně. V případě tří šálku denně pít 6–8 týdnů. V případě jednoho šálku denně, lze pít 3–4 měsíce.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?