Numi Green Rooibos

Numi Green Rooibos

  • Bez DPH 7 Kč
koupit za 8 bodů

Bylinný čaj Green Rooibos Numi je zeleným rooibosem z jižní Afriky. Ten má díky tomu, že neprošel fermentací, vyšší podíl antioxidantů než červený rooibos, a zůstává tedy zelený a s výraznějšími účinky na zdraví. Má lehkou, dřevitou vůni a chuť, která je ještě více umocněna sladkými tóny medového keře honeybush.

Zelený rooibos neobsahuje kofein a má nižší obsah tříslovin. Je bohatý na vitamin C a minerální látky, jako je železo, vápník, zinek a další. Díky vysokému obsahu antioxidantů má podobné účinky jako zelený čaj. Působí tak příznivě na tělesné i duševní zdraví. Celkově povzbuzuje, má mírně antidepresivní účinky chrání buňky před působením volných radikálů a předčasným stárnutím. Jeho jemně ořechová chuť je doplněna nasládlými tóny medového keře.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrnku/šálku a přelijte vroucí vodou a nechte 5-6 minut louhovat.

Tip: Bylinný čaj Green Rooibos se výborně hodí také pro přípravu ledového čaje. Hotový čaj vychlaďte a nalijte do sklenice s ledem.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: rooibos zelený, honeybush

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos

Porcovaný bylinný čaj rooibos je skvělým osvěžujícím nápojem bez obsahu teinu. Lehká přirozeně sladká chuť rooibosu vás povzbudí a příjemně naladí. Čaj si navíc můžete užít horký i ledový.