Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Bylinný čaj Moroccan Mint přináší osvěžující přirozeně nasládlou chuť marocké máty. Aromatický voňavý čaj má peprmintovou chuť s lehkými sladkými dozvuky. Máta vás osvěží a povzbudí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Numi Moroccan Mint přináší osvěžující přirozeně nasládlou chuť marocké máty. Aromatický voňavý čaj má peprmintovou chuť s lehkými sladkými dozvuky. Máta vás nejenom osvěží a povzbudí, ale také působí pozitivně na zažívání, mírní bolesti hlavy a navozuje celkovou pohodu.

Porcovaný čaj z marocké máty má příjemnou osvěžující chuť peprmintu, narozdíl od klasické máty je však mnohem jemnější a sladší. Bylinný čaj si tak můžete dopřát jen tak, bez nutnosti přidávat cukr. Marocká máta je nejenom chutná, ale také zdraví prospěšná, harmonizuje zažívání a mírní nevolnost, podporuje chuť k jídlu a pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy i migrénách.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Máta marocká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?