Čaga, dražé 50 g

Čaga, dražé 50 g

  • Značka: ostatní
  • Balení: 50 g
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Čaga dražé jsou výborným pomocníkem při zažívacích obtížích, zánětech žaludku i nechutenství. Povzbuzují organismus, posilují imunitu a pomáhají lépe se vyrovnávat se stresem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaga dražé obsahují výtažky z houby čaga, po staletí využívané v tradičním ruském léčitelství. Jsou výborným pomocníkem při zažívacích obtížích, zánětech žaludku i nechutenství. Díky vysokému obsahu minerálů a organických kyselin povzbuzují organismus, posilují imunitu a pomáhají lépe se vyrovnávat se stresem.

Čaga neboli rezavec šikmý má výborné protizánětlivé, antibakteriální i antimykotické schopnosti. Díky tomu pomáhá řešit zánětlivá onemocnění, posiluje imunitu a chrání organismus před virovými onemocněními.

Pravidelné užívání dražé je výborným podpůrným prostředkem při zánětech žaludku, dvanácterníku i žlučníku a také při nechutenství. Kromě zažívacích obtíží pomáha čaga i při nespavosti, podporuje detoxikační procesy organismu a posiluje imunitu. Přispívá také ke správné činnost nervů.

Tradiční přípravek

Dražé z houby čaga má za sebou velice dlouhou historii, kdy byla tato houba využívána v tradiční ruské medicíně. Čaga neboli rezavec šikmý je houbou typu choroše, které roste na kmenech bříz v čisté sibiřské přírodě a uchovává si vysoký obsah zdraví prospěšných látek, pro které je velmi oblíbená již po staletí a používá se při mnoha obtížích.

Posílení imunity

Traduje se, že v případě jakýchkoliv onemocnění vás čaga postaví rychle na nohy. Faktem nicméně je, že houba čaga má skutečně příznivý vliv na obranyschopnost organismu a dokáže ji posilovat. Je skvělým podpůrným prostředkem při různých infekčních onemocněních, stimuluje imunitní systém a dokonce byla nazývána houbou nesmrtelnosti.

Snadné použití

Dražé z houby čaga je proto výbornou možností, jak posílit svou obranyschopnost pomocí prostředku, který je zcela přírodní a obsahuje pouze čistý výtažek z čagy a cukerný sirup. Čaga se snadno dávkuje díky formě dražé a pro plný účinek je vhodné ji užívat třikrát denně. Čaga je velice bohatá na důležité antioxidanty, minerály a organické kyseliny.

Harmonické trávení

Další oblastí, ve které čaga vyniká, je trávicí systém. Čaga je tradičně používána při různých trávicích obtížích, jako jsou bolesti břicha či pálení žáhy. Má vliv také při nechutenství a pomáhá při zánětech žlučníku, žaludku či dvanácterníku. Mimo to působí přirozeně protizánětlivě, podporuje detoxikaci organismu a chrání před infekčními onemocněními.

Dávkování: 1 dražé užívejte třikrát denně společně s jídlem. Abyste dosáhli citelných výsledků, užívejte alespoň po dobu jednoho měsíce.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?