Superionherbs Čaga sibiřská, kapsle 90 ks

Superionherbs Čaga sibiřská, kapsle 90 ks

  • Značka: Superionherbs
  • Balení: 90 ks
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 809 Kč

Čaga sibiřská je potravinovým doplňkem oblíbeným obzvláště v tradiční ruské medicíně. Má protizánětlivé a analgetické účinky. Posiluje imunitu a celkovou odolnost organismu, je vhodná i pro diabetiky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaga sibiřská Superionherbs je potravinovým doplňkem oblíbeným obzvláště v tradiční ruské medicíně. Přisuzují se jí protizánětlivé a analgetické účinky, posiluje imunitu organismu a odolnost vůči civilizačním chorobám. Mimo jiné je čaga vhodná pro diabetiky, neboť harmonizuje hladinu cukru v krvi, i pro osoby se zvýšeným špatným cholesterolem.

Čaga je dřevokazná houba vyskytující se převážně na listnatých stromech severní Evropy a Ruska. Pro své kapsle sbírá Superionherbs čagu pouze z kmenů břízy. Podle tradiční ruské medicíny totiž právě tento druh obsahuje nejvyšší podíl prospěšných látek. Vědecké výzkumy ukazují, že čaga obsahuje více než 200 bioaktivních látek, mezi nejvýznamnější patří polysacharidy, polyfenoly a dále také melanin.

Při pravidelném užívání zvyšuje čaga odolnost imunitního systému vůči virovým onemocněním i civilizačním chorobám jako je vysoký krevní tlak, stres a psychické problémy. Zlepšuje paměť a posiluje nervy během psychicky i fyzicky náročných situací. Čaga působí blahodárně i na trávicí systém, podporuje zdraví žaludku i střev, posiluje činnost ledvin a chrání játra. Podle mnohých vědců je čaga dokonce považována za nejsilnější přírodní lék proti rakovině.

Čaga je vhodná pro všechny, kdo potřebují posílit imunitu, zlepšit trávení či eliminovat zánětlivé procesy uvnitř těla. Pravidelné užívání čagy vám také pomůže zlepšit paměť, zmírnit dopady stresu a snadněji se přizpůsobit novým podnětům.

Taje ruského léčitelství

Čaga sibiřská je přípravek, který podpoří váš zdravý životní styl a má velice zajímavé účinky na celý organismus. Jedná se o houbu, která roste právě v nehostinné sibiřské přírodě a je již po staletí velmi uznávaná v tradiční ruské medicíně, kde se využívá při mnoha obtížích. Ve formě kapslí tak získáte to nejlepší z této houby, avšak v praktickém dávkování.

Silná imunita

Čaga sibiřská má významný vliv na celkovou obranyschopnost organismu. Dokáže účinně ochránit před nepříznivými vnějšími vlivy či infekčními onemocněními a posílit tělo pro dlouhodobou prevenci. Zvyšuje odolnost organismu, a je proto velice vhodné ji užívat například v obdobích zvýšeného výskytu respiračních onemocnění, rýmy a chřipek.

Protizánětlivý účinek

Výtažek z čagy sibiřské zároveň působí protizánětlivě a pomáhá zmírnit otoky, zarudnutí a další příznaky zánětu v těle. Zároveň má také analgetický efekt a účinkuje proti širokému spektru bolestí různých částí těla a má vliv i na bolesti, které jsou chronické či trvají dlouhou dobu, jako jsou například bolesti kloubů, zad, hlavy či různých orgánových systémů.

Na nervy i trávení

Harmonizující účinek kapslí z čagy sibiřské oceníte také v případě, že vás trápí trávicí obtíže. Čaga podporuje správnou funkci trávicího traktu, zlepšuje peristaltiku a ulevuje při bolestech žaludku, pálení žáhy, nedostatečné produkci žluči či zácpách. Má zklidňující vliv také na nervový systém, zmírňuje příznaky stresu a zlepšuje paměť.

Dávkování: Užívejte 1-2 tablety denně, nejlépe ráno na lačno. Zapijte dostatečným množstvím vlažné vody.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Čaga sibiřská extrakt, Rostlinná kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, mozek a nervová soustava, nespavost a stres, posílení imunity, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716, 110 00 Praha 1 Česká republika, www.superionherbs.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?