Pukka Čaj ayurvédský Blackcurrant Beauty

Pukka Čaj ayurvédský Blackcurrant Beauty

  • Bez DPH 115 Kč

Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty je sametovou kombinací šípku, rybízu či červené řepy doplněnou osvěžujícími tóny pomeranče.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty od značky Pukka je sametovou kombinací šípku, ibišku, červené řepy či rybízu doplněnou svěžími tóny pomeranče. Červená řepa, rybíz a šípek pomáhají očišťovat organismus od nežádoucích látek, užívají se pří zánětech ledvin, močového měchýře i potížích se zažíváním.

Čaj v praktických nálevových sáčcích je díky spojení šípku, ibišku, červené řepy černého rybízu a lékořice bohatý na vitaminy a antioxidanty, působí močopudně a potopudně, a je tak vhodný pro očistu organismu od škodlivin. Napomáhá odstraňovat záněty ledvin či močového měchýře, ale i problémy se zažíváním či nachlazení. Má sametovou nasládlou chuť se svěžími tóny pomeranče.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku, zalijte vroucí vodou a louhujte alespoň 5 minut. Vychladlý čaj můžete lehce dochutit medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Šípek1), Květ ibišku1), Lékořice1), Fenykl1), Kůra pomeranče1), Červená řepa1), Černý rybíz1), Esenciální příchuť pomeranče1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Esenciální příchuť pomeranče

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?