Pukka Čaj ayurvédský Clean Matcha Green

Pukka Čaj ayurvédský Clean Matcha Green

  • Bez DPH 115 Kč

Ajurvédský čaj v sobě spojuje zelený čaj Sencha, lahodný sicilský citron a kořen pampelišky, a díky tomu má detoxikační účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ajurvédský čaj Clean Matcha Green od značky Pukka v sobě spojuje povzbuzující zelený čaj Sencha, esenciální olej ze sicilského citrónu a kořen pampelišky či kopřivy. Má lahodnou chuť a je vhodný k jarní očistě těla i mysli. Díky obsahu pampelišky či kopřivy má detoxikační účinky.

Čaj Clean Matcha Green má díky zelenému čaji či kurkumě výrazné antioxidační účinky. Kořen pampelišky, kořen kopřivy a matcha prášek napomáhají očistě organismu od škodlivých látek, dodávají energii a zlepšuji soustředění. Čaj má rovněž pozitvní účinky na psychiku, podílí se na zklidnění mysli či odstranění stresu. 

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku, zalijte vroucí vodou a louhujte alespoň 5 minut. Vychladlý čaj můžete lehce dochutit medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj Sencha1), sladký fenykl1), Kořen pampelišky1), Lékořice1), List kopřivy1), Esenciální olej z citronu1), Kurkuma1), Citron1), List citronové myrty1), Matcha prášek1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Esenciální olej z citronu, Citron

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?