Pukka Čaj ayurvédský Detox with Lemon

Pukka Čaj ayurvédský Detox with Lemon

Bylinný ajurvédský čaj Detox with Lemon pomáhá regeneraci a pročištění organismu. Bylinky a koření mají přirozeně nasládlou chuť a také zlepšují trávení a ulevují od zažívacích obtíží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Základ bylinného čaje Detox with Lemon spojuje příjemnou chuť a léčivé účinky osvědčených bylinek a koření jako je anýz, fenykl, kardamom a mnohé další. Ty aktivně napomáhají lepšímu trávení a pročišťují celý organismus. Účinky koření nejenže detoxikují, ale mají také příjemnou přirozeně nasládlou chuť se svěžím citronovým aroma. Kořeny lékořice jsou přidány do této směsi pro jeho uklidňující a výživné účinky. Šťáva z citronové myrty a citronové trávy navíc dodává jak chuť, tak posiluje účinky detoxikačních vlastností.

Nejčastěji se anýzu užívá při zažívacích potížích. Příznivé účinky má hlavně při nadýmání, nechuti k jídlu a kolikových bolestech, způsobených dietní chybou. Působí dobře při kataru průdušek a všude tam, kde chceme uspíšit vykašlávání hlenů. Fenykl podporuje činnost střev, zažívání, zabraňuje tvorbě plynů a rovněž usnadňuje vykašlávání. Čaj z listů citronové trávy usnadňuje trávení, zvyšuje schopnost koncentrace, stimuluje laktaci a napomáhá detoxikovat játra, močový měchýř a ledviny. Obsažené silice příznivě působí při trávicích obtížích. Obecně je citronová tráva prostředkem k povzbuzení a osvěžení organizmu.

Čaj je přirozeně bezkofeinový a vhodný pro vegetariány i vegany, děti i kojící ženy.

Účinně reguluje zažívání a přispívá ke správnému trávení.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Dle chuti pak oslaďte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Anýz, Sladký fenykl, Kousky citronu, Koriandr, Lékořice, Kardamom, Citronová myrta, Citronová tráva, Esence citronu, esence citronové trávy

Možné alergeny: Citronová myrta, Citronová tráva

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?