Pukka Čaj ayurvédský Three Cinnamon, bio

Pukka Čaj ayurvédský Three Cinnamon, bio

Ájurvédský kořeněný čaj Three Cinnamon přináší ostrou kořeněnou chuť skořice a lékořice. Osvěžující chuť povzbudí tělo i duši a zároveň působí pozitivně na zažívání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kořeněný čaj Pukka Three Cinnamon přináší ostrou, ale příjemnou chuť skořice a lékořice. Povzbudí tělo i duši a zároveň působí pozitivně na zažívání, prohřívá organismus. Čaj neobsahuje kofein.

Základ čaje tvoří tři různé druhy skořice, které mají nejenom lahodnou chuť, ale také působí pozitivně na celkový stav organism. Skořice je bohatá na množství silic, které podporují chuť k jídlu a podporují optimální trávení. K normálnímu fungování trávicího traktu přispívá také lékořice, která navíc působí pozitivně i na dýchací a imunitní systém. Skořice v kombinaci s lékořicí dodává čaji výraznou kořeněnou chuť, která povzbudí tělo i mysl.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Three Cinnamon je výborný i jako ledový čaj. Uvařte čaj do velké konvice, nechte vychladit a před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé ovoce.

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vietnamská skořice, Indonéská skořice, Lékořice, Indická skořice

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?