Pukka Čaj ayurvédský Three Cinnamon

Pukka Čaj ayurvédský Three Cinnamon

Skladem > 10 ks

Ájurvédský kořeněný čaj Three Cinnamon přináší ostrou kořeněnou chuť skořice a lékořice. Osvěžující chuť povzbudí tělo i duši a zároveň působí pozitivně na zažívání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédský kořeněný čaj Pukka Three Cinnamon přináší ostrou kořeněnou chuť skořice a lékořice. Tato výrazná chuť povzbudí tělo i duši a zároveň působí pozitivně na zažívání. Navíc je díky nulovému obsahu kofeinu čaj vhodný i pro děti a těhotné i kojící ženy.

Základ čaje tvoří tři různé druhy skořice, které mají nejenom lahodnou chuť, ale také působí pozitivně na zdraví. Skořice je bohatá na množství silic, které podporují chuť k jídlu a zlepšují trávení. K správnému fungování trávicího systému přispívá také lékořice, která navíc působí pozitivně i na dýchací a imunitní systém. Skořice v kombinaci s lékořicí dodává čaji výraznou kořeněnou chuť, která povzbudí tělo i mysl.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Three Cinnamon je výborný i jako ledový čaj. Uvařte čaj do velké konvice, nechte vychladit a před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé ovoce.

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vietnamská skořice, Indonéská skořice, Lékořice, Indická skořice

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?