London Tea Čaj bílý čaj s bezem a meruňkou, plech. krabička

London Tea Čaj bílý čaj s bezem a meruňkou, plech. krabička

  • Značka: London Tea
  • Balení: 15 ks, 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vytvořeno pro skvělou životní pohodu. Tento čaj je vyroben z nejmladších poupat čajovníku a obsahuje neobvykle vysoké množství antioxidantů, které jsou přesně tím, co potřebujete k tomu, aby jste dodali vaší pleti mladistvý a pružný vzhled.certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01vhodné pro: vnitřní užíváníkonzistence: suchábarva: hnědábalení: 15 pyramidek v plechové dózepoužití: Jedna

Vytvořeno pro skvělou životní pohodu. Tento čaj je vyroben z nejmladších poupat čajovníku a obsahuje neobvykle vysoké množství antioxidantů, které jsou přesně tím, co potřebujete k tomu, aby jste dodali vaší pleti mladistvý a pružný vzhled.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 15 pyramidek v plechové dóze

použití: Jedna pyramidka Vám vystačí na konvici čaje (cca 0,8 l). Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: bílý čaj*, bezový květ*, kousky meruněk*, citronová tráva*, přírodní meruňková příchuť
*Certifikované produkty ekologického zemědělství, Organic Certification UK5

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: