Guangyao Čaj chryzantémový, protizánětlivý 40 g

Guangyao Čaj chryzantémový, protizánětlivý 40 g

Osvěžující nápoj z květů chryzantémy je ideálním pomocníkem pro zmírnění únavy a proti zánětům. Příznivě působí při harmonizaci jater a je vhodný při pročišťování dýchacích cest.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující nápoj z květů chryzantémy je ideálním pomocníkem pro zmírnění únavy a proti zánětům. Příznivě působí při harmonizaci jater a je vhodný při pročišťování dýchacích cest. Sušené květy chryzantémy Guangyao jsou tvořeny pouze mladými poupaty, která se sbírají těsně před rozvitím, dokud ještě obsahují velké množství vonných silic. Díky tomu mají nejen silnější blahodárné účinky, ale také velmi lahodnou chuť.

Chryzantémový čaj se v Číně těší velké popularitě. Povzbuzuje mozek a zlepšuje zrak, plus má mírné protizánětlivé účinky, zejména na sliznice dýchacích cest. Doporučuje se pít v průhledné sklenici, protože pohled na rozvinuté chryzantémové květy působí harmonizačně.

Použití: Špetku chryzantémových květů dejte do sklenice a zalijte vařící vodou. Lze zalít opakovaně. Vhodné je popíjet nápoj 2- 3x denně, zejména při duševní aktivitě či přepínání zraku nebo v horkých letních obdobích.

Tip: Doporučuje se pít v kombinaci s kustovnicí čínskou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sušené květy chryzantémy

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?