Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy, bio 2 g, 1 ks

English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy, bio 2 g, 1 ks

Bylinný čaj s osvěžující chutí citrusů spojuje osvědčenou kombinaci citrusových plodů a štiplavého zázvoru. Čaj osvěží a povzbudí mysl i tělo, aniž by obsahoval tein.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj s osvěžující chutí citrusů English Tea Shop spojuje osvědčenou kombinaci citrusových plodů a lehce štiplavého zázvoru. Čaj osvěží a povzbudí mysl i tělo svou svěží nasládlou chutí citrusů a ostřejšího zázvoru, aniž by obsahoval tein. Díky praktickým čajovým sáčkům si toto osvěžení můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Výrazná, svěží citronová tráva v kombinaci s pomerančovou kůrou vytváří jedinečnou nasládlou chuť, která je doplněna o lehce pikantní štiplavý zázvor. Tato kombinace bylinek a koření je nejen velice chutná, ale také osvěžující a energetizující. Citronová tráva i kořen zázvoru obsahují množství silic a látek chránících buňky těla před vlivem oxidačního stresu.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Ostatní kategorie: Ovocné čaje, Vzorky čajů

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?