Numi Organic Tea Čaj Golden Oolong, Nspire Tea 3 g, 1 ks

Numi Organic Tea Čaj Golden Oolong, Nspire Tea 3 g, 1 ks

Zelený čaj Golden Oolong v sobě spojuje čajové lístky s lékořicí. Má příjemně sladkou chuť s tóny oříšků. Kromě jedinečné chuti získáte kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zelený čaj Golden Oolong Nspire Tea v sobě spojuje čajové lístky s lékořicí a má tak příjemně sladkou chuť s lehkými tóny oříšků. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Zelený čaj Golden Oolong obsahuje kvalitní čajové lístky, které byly usušeny na přímém slunci a následně srolovány. Mají tak jedinečnou lehkou svěží chuť s příjemně plným dozvukem. Čaj je navíc doplněn kořenem lékořice, který mu dodává přirozeně sladkou chuť a zvýrazňuje zlatou barvu nálevu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 75-80 °C a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte třtinovým cukrem.

Tip: Z jednoho čajového sáčku si můžete připravit až tři nálevy.

Ostatní kategorie: Zelené čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?