English Tea Shop Čaj heřmánek

English Tea Shop Čaj heřmánek

Heřmánkový čaj má nejenom příjemnou chuť a uklidňující vůni, ale také pozitivně působí na zdraví celého organismu. Lehká bylinná osvěžující chuť uklidní tělo i mysl a navodí pohodovou atmosféru.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Heřmánkový čaj English Tea Shop má nejenom příjemnou chuť a uklidňující vůni, ale také pozitivně působí na zdraví celého organismu. Lehká bylinná osvěžující chuť heřmánku uklidní tělo i mysl a navodí pohodovou atmosféru. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tento relax dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Heřmánek má jemnou kořeněnou vůni i chuť, která uklidní, příjemně naladí a zároveň má velice pozitivní účinky na celé tělo. Působí protizánětlivě, zklidňuje podrážděný žaludek, působí proti nechutenství a napomáhá hojení a regeneraci pokožky po zraněních či operacích. Heřmánek je také vhodným pomocníkem po dlouhém dni, kdy uklidní a zmírní negativní účinky stresu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Čaj heřmánek je součástí balení:

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Heřmánek květ

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?