Fudco Čaj masala

Fudco Čaj masala

Směs černého čaje a koření Masala vás překvapí svou vůní i chutí. Obsahuje kvalitní čajové lístky a unikátní směs koření, která čaji dodává jedinečnou vůni a chuť. Je výborný s mlékem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Směs černého čaje a koření Fudco Masala vás překvapí svou vůní i chutí. Ochucený čaj obsahuje kvalitní čajové lístky a unikátní směs koření, která čaji dodává jedinečnou vůni a originální chuť. Tato čajová směs je plná antioxidantů a vitaminů, působí příznivě na zažívání a svou výraznou chutí vás vždy potěší.

Výběrová směs černého čaje a koření z celého světa vás potěší svou hřejivou vůní i chutí. Zahřeje tělo i duši, potěší obzvlášť během dlouhých zimních večerů. Masala čaj obsahuje kvalitní černý čaj a unikátní směs koření, která dodává skvělou orientální vůni a originální chuť. Mix zázvoru, kardamomu, skořice, hřebíčku, černého a bílého pepře a muškátového oříšku vás zahřeje svou plnou chutí a vůní.

Příprava: Černý čaj vždy připravujte s čerstvou převařenou vodou a louhujte pouze několik minut. Nikdy nepřekračujte doporučenou dobu louhování, po pěti minutách v horké vodě začíná černý čaj uvolňovat třísloviny, které mají vliv na naše zažívání a také negativně ovlivňují výslednou chuť čaje.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým sluncem.

Tip: Čaj můžete podle chuti konzumovat holý či ochucený mlékem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý čaj, Zázvor, Kardamom, Skořice, Hřebíček, Černý Pepř, Muškátový oříšek, Bílý pepř

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?