Fudco Čaj máta a citronová tráva

Fudco Čaj máta a citronová tráva

  • Bez DPH 110 Kč

Bylinný čaj má výraznou mátovou vůni i chuť, osvěžuje tělo i mysl a povzbuzuje dobrou náladu. Má pozitivní účinky i na zdraví, zlepšují trávení a mírní nechutenství.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Fudco má výraznou mátovou vůni i chuť, osvěžuje tělo i mysl a povzbuzuje dobrou náladu. Díky obsahu máty peprné a citronové trávy má pozitivní účinky i na zdraví, zlepšují trávení a mírní nechutenství. Bylinný čaj neobsahuje tein, konzervanty ani umělá barviva a díky svému přírodnímu složení přináší organismu jen to nejlepší.

Máta peprná i citronová tráva jsou využívány pro podporu trávení již po dlouhá staletí. Kromě zažívání působí pozitivně i při bolestech hlavy a migrénách, osvěžují tělo i mysl a navozují pohodovou náladu. Čaj oceníte jako povzbuzení kdykoliv během dne, díky nulovému obsahu teinu jej můžete popíjet i večer před spaním. Navíc, čaj si můžete připravit horký i ledový.

Příprava: Pro přípravu použijte vždy čerstvou převařenou vodu a čaj nechte louhovat tři až pět minut. Poté můžete dochutit dle svých preferencí citronovou šťávou nebo medem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Listy máty peprné, Citronová tráva, Máta kučeravá

Možné alergeny: Citronová tráva

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?