English Tea Shop Čaj máta

English Tea Shop Čaj máta

Mátový čaj má skvělé osvěžující účinky na celý organismus, napomáhá od bolestí hlavy i od žaludečních nevolností. Čaj má výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mátový čaj English Tea Shop má skvělé osvěžující účinky na celý organismus, napomáhá od bolestí hlavy i žaludečních nevolností. Máta obsahuje množství silic, tříslovin a dalších látek, které působí protizánetlivě, antispazmaticky a zmírňují bolest. Kromě těchto blahodárných účinků má čaj výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Máta má příjemnou osvěžující chuť díky obsahu mentolu a menthonu. Ty organismus povzbudí a zároveň působí pozitivně na trávicí ústrojí, mírní nechutenství a zvyšují chuť k jídlu. Také pomáhají při bolestech hlavy, vytrvalých migrénách i nachlazení. Mátový čaj zmírňuje křeče a také působí proti nespavosti.

Jemnou mentolovou chuť máty si můžete dopřát nejenom při zdravotních potížích, ale také každý den. Obzvlášť v horkém letním počasí vás máta povzbudí a vzpruží.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 2-3 minuty louhovat. Poté můžete dochutit třtinovým cukrem či medem.

Tip: Mátový čaj je výborným nápojem po těžkém vydatném jídle.

Čaj máta je součástí balení:

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Máta

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?