Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Čaj pro kojící maminky 50 g

Nobilis Tilia Čaj pro kojící maminky 50 g

Čaj pro kojící maminky obsahuje směs léčivých rostlin, která dodává kojícím maminkám potřebné vitaminy a minerály, příznivě ovlivňuje metabolismus a podporuje tvorbu mateřského mléka.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj pro kojící maminky Nobilis Tilia obsahuje směs léčivých rostlin, která dodává kojícím maminkám potřebné vitamíny a minerály, příznivě ovlivňuje metabolismus a podporuje tvorbu mateřského mléka.

Čaj pro kojící maminky nejen že zvyšuje tvorbu mateřského mléka, ale také působí blahodárně na miminko. Mateřským mlékem se účinné látky totiž přenáší i na miminko, což příznivě ovlivňuje dětské zažívání. Čaj navíc výborně chutná.

Pro harmonické mateřství

Radost z děťátka si žádná z žen nechce zkazit nepříjemnými zdravotními komplikacemi. Potíže s kojením se však týkají vysokého procenta žen a je proto vhodné podpořit přirozené procesy kvalitními doplňky stravy a čaji, které mají stimulační efekt. Velice chutný čaj Nobilis Tilia je skvělou volbou pro nastávající maminky.

Podpora kojení

Čaj pro kojící maminky Nolibis Tilia obsahuje kvalitní výtažky z bylin a rostlin, jejichž účinky pocházejí ze znalostí tradičního léčitelství. Kombinace bylinných extraktů má významné účinky na organismus a jeho zdravý metabolismus. Čaj Nobilis Tilia podporuje přirozenou tvorbu mateřského mléka a působí blahodárně také na psychiku.

Dobré zažívání

Čaj Nobilis Tilia má komplexní složení, které pomáhá namáhanému tělu maminek dodat veškeré potřebné vitaminy a minerály. Zároveň ale působí také na miminko, neboť prospěšné látky z mateřského mléka se vstřebávají do jeho těla a mají posilující vliv na zažívání. Díky tomu chrání proti průjmům, zácpám či bolestem bříška.

Příprava: Jedna čajová lžička se přelije 1/4 litrem vroucí vody a nechá se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Dávkování: Pije se až 3x denně po celé období kojení.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Funguje / Zuzana 6. 11. 2017 09:25

Malá měla problémy s kakáním a vůbec nespinkala. Čaj nám s oběma problémy pomohl a zažívání se po něm zlepšilo dokonce i mně. Doporučuji všem kojícím maminkám. :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?