Prohlédněte si vaše seznamy přání

Fudco Čaj roibos s kořením

Fudco Čaj roibos s kořením

Značka: Fudco
Certifikáty: Suitable for Vegetarians
Certifikát Suitable for Vegetarians
Balení:
127
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Čaj Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, které mu propůjčuje výraznou osvěžující chuť. Rooibos je ochucen skořicí a anýzem, což mu dodává jemně pikantní chuť, která navíc podporuje zažívání.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Čaj Rooibos Fudco je unikátní směs červeného čaje a koření, které mu propůjčuje výraznou osvěžující chuť. Červený čaj je ochucen skořicí a anýzem, což mu dodává jemně pikantní chuť, která navíc podporuje zažívání.

Červený čaj rooibos byl objeven před více než třemi sty lety. Tento čaj má osvěžující chuť, výraznou červenou barvu, obsahuje vitamin C, podporující přirozené imunitní funkce organismu. Rostlinka Redbush neboli Rooibos pochází z plantáží v Jižní Africe. Při výrobě čaje se využívá celá rostlina, která se zpracuje tak, že se rozdrtí na velmi drobné kousky, které se suší na slunci a poté fermentují.

Čaj Rooibos Fudco neobsahuje tein, konzervanty ani umělá barviva a díky svému přírodnímu složení přináší organismu jen to nejlepší. Balení obsahuje 40 nálevových sáčků.

Příprava: Čaj vždy připravujte z čerstvé převařené vody a nechejte louhovat maximálně 5 minut. Hotový čaj můžete klidně ochutit dle svých preferencí, přidejte citrón nebo med, případně si doslaďte cukrem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a silnými zápachy.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby, s přecitlivělostí na skořici. Skořice je jedním z nejsilnějších alergenů. Neměla by se konzumovat ve velkém množství a v krátkých časových rozestupech, protože se může objevit její nesnášenlivost i u osob, které tento problém běžně nemají.

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST, Willesden, London, Velká Británie , tel: 0208 459 0909

Z blogu (1)

Rooibos: červený čaj z Afriky

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?