Fudco Čaj roibos s kořením

Fudco Čaj roibos s kořením

  • Bez DPH 110 Kč

Čaj Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, které mu propůjčuje výraznou osvěžující chuť. Rooibos je ochucen skořicí a anýzem, což mu dodává jemně pikantní chuť, která navíc podporuje zažívání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Rooibos Fudco je unikátní směs červeného čaje a koření, které mu propůjčuje výraznou osvěžující chuť. Červený čaj je ochucen skořicí a anýzem, což mu dodává jemně pikantní chuť, která navíc podporuje zažívání.

Červený čaj rooibos byl objeven před více než třemi sty lety. Tento čaj má osvěžující chuť, výraznou červenou barvu, obsahuje vitamin C a antioxidanty, uvolňuje stres a příznivě působí na náš organismus. Rostlinka Redbush neboli Rooibos pochází z plantáží v Jižní Africe. Při výrobě čaje se využívá celá rostlina, která se zpracuje tak, že se rozdrtí na velmi drobné kousky, které se suší na slunci a poté fermentují.

Čaj Rooibos Fudco neobsahuje tein, konzervanty ani umělá barviva a díky svému přírodnímu složení přináší organismu jen to nejlepší. Balení obsahuje 40 nálevových sáčků.

Čaj Rooibos je vhodný pro děti a těhotné ženy i pro celodenní popíjení.

Příprava: Čaj vždy připravujte z čerstvé převařené vody a nechejte louhovat maximálně 5 minut. Hotový čaj můžete klidně ochutit dle svých preferencí, přidejte citrón nebo med, případně si doslaďte cukrem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a silnými zápachy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: čaj Rooibos, Skořice, Anýz

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos Chai

Červený čaj s tradičním indickým kořením vás zahřeje a pohladí po duši. Teple štiplavé koření a vanilkové podtóny doplňují červený čaj. Pro chvíle pohody a klidu, kdy si můžete šálek vychutnat.