English Tea Shop Čaj šípek a malina

English Tea Shop Čaj šípek a malina

  • Bez DPH 70 Kč

Porcovaný ovocný čaj šípek a malina osvěží jemnou chutí letního ovoce. Spojení malin, jablka, černého rybízu a granátového jablka vytváří jedinečnou chuť, kterou si můžete užít v horké i ledové podobě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Porcovaný ovocný čaj šípek a malina English Tea Shop osvěží jemnou chutí letního ovoce. Spojení malin, jablka, černého rybízu a granátového jablka vytváří jedinečnou lehce nasládlou ovocnou chuť, kterou si oblíbí nejenom děti.

Přirozeně sladký ovocný čaj kombinuje šťavnaté voňavé maliny se sladkými jablky, černým rybízem a mírně nahořklým granátovým jablkem. Lehká ovocná chuť vás potěší nejenom při dlouhých podzimních a zimních večerech, ale také během teplých letních dní. Z ovocného čaje si totiž můžete připravit jak horký nápoj, tak skvělý osvěžující ledový čaj.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Ovocný čaj je vhodný pro přípravu horkého i studeného nápoje. Stačí čaj vychladit a přidat čerstvé či kompotované ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na ibišek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ibišek, Šípek, Kousky jablek, Lékořice, Pražená čekanka, Koncentrát z granátového jablka, Koncentrát z malin, Koncentrát z černého rybízu, Příchuť malin, Příchuť černého rybízu, Příchuť granátového jablka

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?