Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, porcovaný, bio

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, porcovaný, bio

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Sáčkový bylinný čaj s brahmi či tulsi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu, aniž by obsahoval kofein.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sáčkový bylinný čaj Organic India Tulsi Brahmi přirozenou cestou povzbuzuje normální funkce organismu a podporuje jeho vitalitu a výdrž, i když neobsahuje kofein. Bazalka posvátná neboli tulsi je v Indii využívána k podpoře imunity a k tonizaci nervové soustavy. Navozuje psychickou pohodu, přispívá k odolnosti těla i mysli v zátěžových situacích a pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi.

Bylinný čaj z tulsi (bazalka posvátná) a brahmi (pupečník asijský) osvěžuje organismus. Tulsi má povzbuzující účinky na celé dýchací ústrojí a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Bazalka posvátná také pozitivně ovlivňuje činnost srdce i celkovou vitalitu organismu a podporuje jeho odolnost vůči zátěžových situacím. Pupečník pak přispívá k regeneraci organismu.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat , Lucknow, Indie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pupečník asijský1), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?