Organic India Čaj Tulsi Honey Chamomile, sypaný 100 g

Organic India Čaj Tulsi Honey Chamomile, sypaný 100 g

  • Bez DPH 156 Kč

Bylinný sypaný čaj Tulsi Honey Chamomile přináší osvěžení a zároveň zdravotní benefity díky kombinaci bylinek. Spojení heřmánku a bazalky pomáhá udržet fyzické i psychické zdraví a posiluje tělo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný sypaný čaj Organic India Tulsi Honey Chamomile přináší osvěžení a zároveň zdravotní benefity díky kombinaci osvědčených bylinek a koření. Spojení heřmánku a bazalky pomáhá udržet fyzické i psychické zdraví a posiluje tělo vůči negativním dopadům stresu. Kromě toho má čaj příznivé účinky na dýchací cesty a pomáhá při nachlazení.

Uklidňující chuť heřmánku a medu doplněna o lístky bazalky posvátné harmonizuje tělo i mysl, pomáhá lépe se vyrovnat s vyčerpáním i stresem a současně navozuje příjemný pocit únavy a podporuje zdravý klidný spánek. Kromě toho je bazalka silným přírodním antioxidantem, povzbuzuje celý organismus, zvyšuje jeho vitalitu a navozuje fyzickou pohodu. Bazalka působí pozitivně i při vyšším cholesterolu a zvýšeném krevním cukru. Kombinace bylinek je nejenom zdraví prospěšná, ale také chutná, navozuje pohodovou příjemnou náladu.

Příprava: 1 čajovou lžičku směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Heřmánek lékařský (50 %) , Bazalka posvátná (34 %) , Fenykl plod (12 %) , Medové aroma (4 %)

Konzistence: sypká

Obal: kovový

Potraviny: s příchutí

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?