Organic India Čaj Tulsi Jasmine, porcovaný

Organic India Čaj Tulsi Jasmine, porcovaný

  • Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Jasmine je tou pravou volbou pro vaše každodenní chvilky relaxace. Tento kvalitní indický čaj je vyroben z těch nejpečlivěji vybraných ingrediencí tak, aby maximalizoval váš chuťový zážitek. Čaj přináší okamžité uvolnění pro vaše tělo i mysl a vyznačuje se mimořádnými harmonizačními účinky na celý lidský organismus.

Základem čajové směsi je uklidňující výtažek z heřmánku, jenž podporuje regeneraci a má vysoký relaxační potenciál. Extrakt z bazalky posvátné neboli Tulsi je již po staletí považován za elixír zdraví a má tradičně velkou spirituální hodnotu. Vyznačuje se vysokým obsahem prospěšných fytolátek, jenž podporují přirozenou obranyschopnost organismu a revitalizují všechny jeho funkce.

Tulsi má zároveň velice příznivý vliv v období zvýšeného stresu či námahy a navozuje stav úplného uvolnění. Spolu se sladkou chutí anýzu napomáhá udržení vitality a optimálního fyzického a psychického zdraví. Tato čajová směs je také mimořádně bohatá na antioxidanty, jenž brání škodlivému působení volných radikálů, a posilují přirozenou regenerační schopnost buněk celého těla.

Použití: Zalijte čajový sáček vroucí vodou a nechte louhovat 5-10 minut. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků čaje denně.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Chamomilla Recurita (50 %) , Ocimum Sanctum (26,8 %) , Pimpinella Anisum (10 %) , Ocimum Basilicum (8,2 %) , Jasminum Polyanthum (1 %) , Aroma (Jasmine) (4 %)

Možné alergeny: Chamomilla Recurita

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?