Organic India Čaj Tulsi Raspberry Peach, porcovaný

Organic India Čaj Tulsi Raspberry Peach, porcovaný

  • Bez DPH 103 Kč

Ovocný sáčkový čaj Tulsi Raspberry Peach přináší příjemnou osvěžující chuť i zdravotní benefity. Čajová směs v sobě spojuje rybíz, černý bez a ibišek s lístky bazalky posvátné.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ovocný sáčkový čaj Organic India Tulsi Raspberry Peach přináší nejenom příjemnou osvěžující chuť ale také zdravotní benefity. Čajová směs v sobě spojuje rybíz, černý bez a ibišek s lístky bazalky posvátné a jemným aromatem malin a broskví. Tato jemná ovocná chuť povzbudí vaše smysly i celé tělo.

Bylinný aromatizovaný čaj je příjemným osvěžením kdykoliv během dne díky kombinaci černého rybízu, ibišku a plodů černého bezu. O povzbuzení organismu se postarají lístky bazalky posvátné, která má skvělé antioxidační schopnosti, posiluje vitalitu těla a navozuje fyzickou pohodu. Obsažené antioxidanty také chrání tělo před působením nepříznivých vnějších vlivů, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Ovocný čaj vás potěší nejenom svou jemnou sladkou ovocnou chutí, ale také přirozenými povzbuzujícími účinky, které pomohou lépe se vyrovnat se stresem a zátěžovými situacemi.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná (50 %) , Ibišek (16 %) , Černý rybíz list (18 %) , Černý bez plod (10 %) , Příchuť broskev (3,5 %) , Příchuť malina (2,5 %)

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?