Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný, bio

Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný, bio

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Lehce nasládlý čaj obsahuje kombinaci bazalky posvátné, citronu a zeleného čaje, která přispívá k odolnosti těla i ducha při zátěžových situacích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj Tulsi Sweet Lemon od Organic India je zeleným čajem doplněným citrónem a citrónovou trávou. Obsažená bazalka posvátná přispívá k ochraně buněk před působením oxidačního stresu, a napomáhá tak udržovat v optimální kondici tělo i mysl. Kombinace bazalky posvátné, citronu a zeleného čaje přispívá k odolnosti těla i ducha při zátěžových situacích a má lahodnou, nasládlou chuť.

Základ čaje tvoří bazalka, která obsahuje omega 3 mastné kyseliny, vitaminy K, A, C, vápník, železo, hořčík a prospěšné silice a třísloviny. Bazalka spolu se zeleným čajem působí příznivě na imunitní systém. Podporuje odolnost při zátěžových situacích a přispívá k udržení optimální kondice dýchacích cest. Obsažená citrónová tráva, zázvor a kardamom dodávají čaji lehce kořeněnou svěží chuť a vůni. 

Použití: Pro optimální výsledky užívejte 3-5 šálků čaje denně.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat 5-10 minut. Pijte teplé. Můžete lehce dosladit medem.

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat , Lucknow, Indie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?