Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný

Organic India Čaj Tulsi Sweet Lemon, porcovaný

  • Bez DPH 103 Kč

Lehce nasládlý zelený čaj s citronem a citronovou trávou je silný antioxidant, a pomáhá tak udržovat přirozenou odolnost organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Tulsi Sweet Lemon od Organic India je zeleným čajem doplněným citrónem a citrónovou trávou. Má silné antioxidační účinky, takže napomáhá udržovat správný stav imunitního systému. Má příznivé účinky nejen na fyzické zdraví, ale působí příznivě také na psychiku, například zvyšuje odolnost vůči stresu. Má lahodnou nasládlou chuť.

Základ čaje tvoří bazalka, která obsahuje omega 3 mastné kyseliny, vitaminy K, A, C, vápník, železo, hořčík a prospěšné silice a třísloviny, které mají protizánětlivé účinky. Bazalka spolu se zeleným čajem, který je silný antioxidant, působí příznivě na imunitní systém. Pomáhá udržovat optimální stav fyzického i duševního zdraví, zlepšuje odolnost vůči stresu a má blahodárný vliv na dýchací cesty. Obsažená citrónová tráva, zázvor a kardamom dodávají čaji lehce kořeněnou svěží chuť a vůni. 

Použití: Pro optimální výsledky užívejte 3-5 šálků čaje denně.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku a zalijte vroucí vodou. Nechte louhovat 5-10 minut. Pijte teplé. Můžete lehce dosladit medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná, Bazalka pravá, Zelený čaj, Citronová tráva, Zázvor, Kardamom, Citrónové aroma, Kyselina citronová

Možné alergeny: Citronová tráva

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?