Golden Temple Čaj Yogitea Bedtime Rooibos Vanilla

Golden Temple Čaj Yogitea Bedtime Rooibos Vanilla

Bylinný čaj Bedtime Rooibos Vanilla vás pozitivně naladí svou jemnou sladkou chutí a navodí příjemný pocit únavy. Kombinace rooibosu, vanilky a dalšího koření má skvělé harmonizační účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Yogi Tea Bedtime Rooibos Vanilla vás příjemně naladí svou jemnou sladkou chutí a navodí pocit únavy a spánku. Kombinace rooibosu, vanilky a dalšího koření má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl, uklidňuje a pomůže vám snadněji usnout.

Ájurvédský čaj v sobě spojuje přirozeně sladkou chuť rooibosu s uklidňujícím heřmánkem, sladkou aromatickou vanilkou a růžovými lístky. Jemná chuť je ozvláštněna pikantní lékořicí, skořicí, kardamomem a muškátovým oříškem. Bylinný čaj má příjemné uklidňující účinky, a je tak skvělým společníkem večer před spaním. Heřmánek vás ukolébá ke spánku a uvolní vás.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4 - 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos1), Heřmánek květ1), Kakaové boby1), Lékořice1), Extrakt z vanilky1), Skořice1), Kardamom1), Extrakt z citronové bazalky1), Muškátový oříšek1), Růžové lístky1), Zázvor1), Hřebíček1), Pepř černý1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?