Yogi Tea Čaj Classic Cinnamon Spice

Yogi Tea Čaj Classic Cinnamon Spice

Ájurvédský čaj Classic Cinnamon Spice přináší tradiční recepturu spojující množství voňavého exotického koření. Tvoří osvěžující přirozeně sladkou, mírně pikantní chuť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédský čaj Yogi Tea Classic Cinnamon Spice přináší tradiční recepturu spojující množství voňavého exotického koření. To tvoří osvěžující přirozeně sladkou chuť s  mírně pikantní tóny, která zahřeje tělo i duši, povzbudí a příjemně naladí. Kořeněný čaj je skvělým společníkem pro chvíle relaxace a odpočinku s rodinou i přáteli.

Kořeněný čaj spojuje exotickou chuť sladké skořice, voňavého kardamomu, pikantního zázvoru a hřebíčku, a vytváří tak aromatický nápoj se sladkou osvěžující povzbudivou chutí. Mix koření byl vytvořen podle tradiční receptury a jeho vůně povzbudí nejenom tělo, ale i mysl, dodává novou energii a chuť do života. Šálek čaje si můžete dopřát kdykoliv během dne, potěší vás a zahřeje na duši.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4 - 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Ostatní kategorie: Trávení

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Skořice1), Kardamom1), Zázvor1), Hřebíček2), Černý Pepř1), Extrakt ze skořice1)

1) Ekologické zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?