Golden Temple Čaj Yogitea Ginkgo

Golden Temple Čaj Yogitea Ginkgo

Ájurvédský čaj Yogi Tea Ginkgo vás příjemně osvěží svou jemnou bylinnou chutí s tóny koření. Současně je zdraví prospěšný.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ájurvédský čaj Yogi Tea Ginkgo vás příjemně osvěží svou jemnou bylinnou chutí s tóny koření a současně je zdraví prospěšný. Ginkgo je v ájurvédě považováno za ochránce duševního zdraví a dlouhověkosti, posiluje imunitu a zlepšuje prokrvení končetin.

Bylinný čaj v sobě spojuje nejenom lístky ginkga se štiplavým zázvorem, ale také svěží citronovou trávu s lékořicí, lístky máty peprné a dalšími bylinkami a kořením. Tato nevšední kombinace chutí příjemně osvěží tělo i mysl, povzbudí vás a dodá novou energii. Pravidelná konzumace bylinného čaje poskytuje celému organismu vitalitu, posiluje tělo vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 4 - 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ginkgo1), Zázvor1), Citronová tráva1), Lékořice1), Máta peprná1), Citronová verbena1), Bazalka1), Citronová bazalka1), Kardamom1), Černý Pepř1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová tráva, Citronová verbena, Citronová bazalka

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?