Yogi Tea Čaj Heartwarming

Yogi Tea Čaj Heartwarming

Bylinný ájurvédský čaj Heartwarming kombinuje jemnou svěží chuť bazalky s pikantním kořením, a vytváří tak jedinečnou osvěžující a povzbuzující chuť. Koření a jeho aroma příjemně naladí tělo i mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný ájurvédský čaj Yogi Tea Heartwarming kombinuje jemnou svěží chuť bazalky s pikantním kořením, a vytváří tak jedinečnou osvěžující a povzbuzující chuť. Sytá chuť a vůně koření příjemně naladí tělo i mysl, dodá vám novou energii i chuť do života a zpříjemní každé posezení s přáteli.

Bylinný čaj spojuje sladkou jemnou bazalku s výraznou lékořicí, aromatickou skořicí, štiplavým zázvorem a pikantními chilli papričkami. Sytá chuť koření je navíc podtržena osvěžujícím citronem a voňavou pomerančovou chutí. Jedinečná kombinace koření a bylinek vás příjemně potěší a povzbudí, zatímco teplá chuť koření zahřeje na duši. Čaj je skvělým společníkem pro odpolední relaxaci i pro dlouhé sychravé podzimní večery.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Upozornění: Obsahuje lékořici. Osoby s vysokým tlakem by neměly tento čaj konzumovat.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?