Golden Temple Čaj Yogitea Lime Mint

Golden Temple Čaj Yogitea Lime Mint

Bylinný ájurvédský čaj Lime Mint vás osvěží a příjemně naladí svou citrusovou chutí i vůní. Limeta společně s lístky máty a voňavým kořením tvoří jedinečnou chuť, jemnou, svěží a povzbuzující.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný ájurvédský čaj Yogi Tea Lime Mint vás osvěží a příjemně naladí svou citrusovou chutí i vůní. Limeta společně s lístky máty a voňavým kořením tvoří jedinečnou chuť, jemnou, svěží a povzbuzující. Čaj je skvělým společníkem nejenom v horkých letních měsících, ale i po celý rok, dodá vám novou energii a potěší tělo i mysl.

Spojení limety s lístky máty kadeřavé a peprné je skvěle osvěžující a povzbuzující, perfektně se hodí pro přípravu horkého nápoje i ledového čaje. Chuť je navíc doplněna o voňavou sladkou lékořici, pikantní kurkumu, zázvor, skořici a mnohé další, které čaji dodávají jedinečné tóny. Bylinný čaj vám dodá energii a zpříjemní chvíle relaxace.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékořice1), Limeta1) (15 %) , Máta peprná1) (15 %) , Máta kadeřavá1) (15 %) , Kardamom, Sušená citronová šťáva1) (4 %) , Kurkuma1), Zázvor1), Skořice1), Hřebíček1), Černý Pepř1)

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?