Golden Temple Čaj Yogitea Pure, Detox

Golden Temple Čaj Yogitea Pure, Detox

Porcovaný čaj Detox pomáhá pročišťovat organismus a vyplavuje z něj škodlivé látky. Je skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě, ale také po nemocech i při nedostatku energie.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Porcovaný čaj Yogi Tea Detox pomáhá pročišťovat organismus a vyplavuje z něj škodlivé látky. Je skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě, ale také po nemocech, nedostatku energie i při redukčních dietách. Kombinace osvědčených ájurvédských bylin, koření a ovoce podporuje činnost lymfatického systému, a tím pádem i snadnější vylučování škodlivin z těla.

Bylinný čaj v sobě spojuje množství ájurvédského koření a bylinek, které zrychlují metabolismus těla a zlepšují činnost lymfatického systému. Z těla se tak snadněji a rychleji vyplaví škodlivé látky i zadržovaná voda, současně pravidelná konzumace čaje dodává tělu energii a chuť do života. Spojení skořice, lékořice, hřebíčku a dalšího koření má nejenom blahodárné účinky na zdraví, ale také příjemně chutná. Koření je navíc dopněno o množství bylinek, které společně vytvářejí jedinečnou osvěžující chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků konzumujte 1-2 šálky čaje denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Skořice1), Kořen sarsaparilla, Lékořice kořen1), Pampeliška kořen, Brutnák kořen1), Zázvor1), Jalovec plody, Černý Pepř1), Kardamom, Hřebíček1), Přírodní příchuť sarsaparilla, Zimolez květ, Zlatice plod, Gardénie květ, Scutellaria Lateriflora kořen, Choroš, Rebarbora kořen, Zimní meloun, Jitrocel semeno

1) Organic agriculture

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?