Golden Temple Čaj Yogitea Relax

Golden Temple Čaj Yogitea Relax

Porcovaný bylinný čaj Relax kombinuje osvědčené bylinky a spojuje je dle tradic ájurvédy v uklidňující nápoj. Heřmánek společně s lipovým květem uklidňuje tělo i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Porcovaný bylinný čaj Yogi Tea Relax kombinuje osvědčené bylinky a spojuje je dle tradic ájurvédy v uklidňující nápoj. Heřmánek společně s lipovým květem, pomerančovou kůrou a množstvím koření vytváří nejenom skvělou chuť, ale také uklidňuje tělo i mysl a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem a pomáhá s usínáním.

Bylinný čaj má jemnou přirozeně sladkou chuť po květech heřmánku a lípy. Jedinečná vůně i chuť bylinek má výborné uklidňující účinky, pomůže vám relaxovat a také navodí pocit příjemné únavy a spánku. Sladké bylinky jsou doplněny o aromatický fenykl, kardamom, zázvor a hřebíček, které dodávají čaji kořeněné podtóny. Čaj pomáhá harmonizovat tělo i mysl, osvěžuje a zlepšuje kvalitu spánku. Díky bylinnému složení bez obsahu kofeinu je čaj vhodný i pro děti.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Heřmánek květ1) (17 %) , Fenykl1), Lípa květ1) (15 %) , Kardamom1), Ječný slad1), Ibišek1), Lékořice1), Alfalfa1), Maliník list1), Pomerančová kůra1), Šípek1) (2 %) , Skořice1), Zázvor1), Hřebíček1), Černý Pepř1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?