Golden Temple Čaj Yogitea Sweet Lemon Mate, Snack tea

Golden Temple Čaj Yogitea Sweet Lemon Mate, Snack tea

Bylinný čaj Lemon Mate je skvělým společníkem ke svačině i osvěžení kdykoliv během dne. Kombinace zeleného čaje s bylinkami a plody ovoce vytváří jedinečnou chuť, která vás povzbudí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Yogi Tea Lemon Mate je skvělým společníkem ke svačině i osvěžení kdykoliv během dne. Kombinace zeleného čaje s bylinkami a plody ovoce vytváří jedinečnou chuť, která vás povzbudí a zároveň pomůže zahnat malý hlad. Příjemná chuť čaje pomáhá při přejídání a snižuje chuť na sladké.

Lemon Mate vás povzbudí svou jemnou chutí zeleného čaje doplněnou o osvěžující tóny citronové trávy a příjemně mentolové lístky máty. Čaj vám přinese nejenom osvěžení, ale také zažene menší hlad, pomůže vám s přejídáním i nadměrnou chutí na sladkosti. Plná citrusová chuť je doplněna o kořeněný voňavý estragon a mírně nakyslé plody schizandry.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj1) (40 %) , Citronová tráva1), Máta kadeřavá1), Citronová myrta1), Schizandra chinensis1), Estragon1), Extrakt z citronu1) (2 %) , Stévie1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová tráva, Citronová myrta

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?