Yogi Tea Čaj Tao Lotus

Yogi Tea Čaj Tao Lotus

Bylinný čaj Lotus přináší plnou chuť čaje, který v sobě spojuje lehké tóny bylinek doplněné o pikantní koření. Pomůže vám relaxovat a zklidnit se po náročném stresujícím dni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Yogi Tea Lotus přináší plnou chuť čaje, který v sobě spojuje lehké tóny bylinek doplněné o pikantní koření. Sladká chuť chmelu a pampelišky se snoubí s osvěžující limetou a jemnými tóny lotusu. Čaj vytváří jedinečnou osvěžující chuť, která vám pomůže relaxovat a zklidnit se po náročném stresujícím dni.

Směs bylin společně s lotusem tvoří jemnou příjemně sladkou chuť, která vás osvěží a současně zpříjemní chvíle odpočinku a pomůže vám snadněji se vyrovnat se stresem. Kombinace limety, lístků máty, květů pampelišky a lotusu má jemnou lehkou svěží chuť podtrženou kořeněným kardamomem, rozmarýnem, skořicí a zázvorem. Příjemná chuť se perfektně hodí pro chvíle odpočinku a relaxace, uklidní vás a příjemně naladí.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?