Golden Temple Čaj Yogitea Throat Comfort

Golden Temple Čaj Yogitea Throat Comfort

Bylinný čaj Throat Comfort poskytuje úlevu při nachlazení horní cest dýchacích, rýmě i kašli. Osvědčená kombinace ájurvédských bylinek zklidňuje škrábání v krku a celkově ulevuje při nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Yogi Tea Throat Comfort poskytuje úlevu při nachlazení horní cest dýchacích, rýmě i kašli. Osvědčená kombinace ájurvédských bylinek, jako je lékořice, fenykl, tymián a další pomáhají snadnému volnému dýchání, zklidňují škrábání v krku a celkově ulevují při nachlazení.

Ájurvédský bylinný čaj je skvělým pomocníkem při nachlazení a zároveň působí jako prevence onemocnění během zátěžových období. Kombinace lékořice, fenyklu, zázvoru s tymiánem, diviznou, kardamomem a dalšími usnadňují dýchání i vykašlávání, mírní kašel a harmonizují škrábání v krku. Díky bylinnému složení je čaj vhodný jako doplňková léčba nachlazení pro dospělé i děti.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékořice1), Fenykl1), Skořice2), Pomerančová kůra1), Zázvor1), Tymián1), Divizna1), Extrakt z citronu1), Extrakt z pomerančové kůry, Kardamom1), Černý Pepř1), Hřebíček1), Kurkuma1)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?