Yogi Tea Čaj Wellbeing

Yogi Tea Čaj Wellbeing

Porcovaný bylinný čaj Wellbeing přináší středomořské bylinky i koření a spojuje je dle zásad ájurvédy. Voňavá směs koření a bylinek vytváří plnou osvěžující chuť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Porcovaný bylinný čaj Yogi Tea Wellbeing přináší středomořské bylinky i koření a spojuje je dle zásad ájurvédy. Voňavá směs koření a bylinek vytváří plnou osvěžující chuť šalvěje a oregána doplněnou o štiplavé tóny skořice a citronové verbeny. Jedinečná chuť vás přenese do teplých letních večerů, příjemně vás naladí a pomůže vám relaxovat.

Kořeněný čaj získává svou specifickou chuť díky kombinaci voňavého koření a aromatických bylinek. Spojení šalvěje a skořice má jemnou lehce nasládlou chuť, která je ozvláštněna o tóny svěžího zázvoru, citronové verbeny a citronové trávy. Bylinný čaj vytvoří příjemnou atmosféru letního večera u moře a zpříjemní vám chvíle relaxace a odpočinku. Budete se cítít odpočatě a svěže.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Ostatní kategorie: Ajurvédské čaje

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?