Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Balance

Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Balance

Bylinný čaj Women's Balance harmonizuje ženskou mysl i tělo a pomáhá mírnit výkyvy nálad a další spojené s menstruací. List maliníku je skvělým pomocníkem při menstruačních potížích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Golden Temple Yogitea Women's Balance harmonizuje ženskou mysl i tělo a pomáhá mírnit výkyvy nálad a další nepříjemnosti spojené s menstruačním cyklem. List maliníku je skvělým pomocníkem při menstruačních potížích, harmonizuje cyklus a mírní křeče i pomáhá při nevolnostech spojených s menstruací.

Porcovaný bylinný čaj v sobě spojuje maliníkový list s verbenou, bazalkou, levandulí a voňavým kořením, jako je lékořice, skořice, tymián, zázvor a mnohé další. Čaj má jemnou přirozeně nasládlou chuť doplněnou právě o pikantní kořeněné tóny. Zpříjemní chvíle relaxace a odpočinku, zároveň je také skvělým pomocníkem při nepravidelné menstruaci a s tím souvisejícími problémy.

List maliníku účinně mírní menstruační problémy i křeče, a v kombinaci se skořicí, bazalkou a tymiánem harmonizuje nepravidelný cyklus a upravuje sílu krvácení. Bylinky a koření společně s květy levandule mají uklidňující vůni, která potěší každou ženu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3- 5 minut. Poté podle chuti doslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Čaj nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na lékořici. Čaj by neměly konzumovat osoby trpící hypertenzí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Maliník list1), Lékořice1), Citronová verbena1), Skořice1), Citronová bazalka1), Zázvor1), Tymián1), Levandule květ1), Oregáno1), Kardamom1), Černý Pepř1), Hřebíček1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová verbena, Citronová bazalka

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?