Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Energy

Golden Temple Čaj Yogitea Women´s Energy

Bylinný čaj Women's Energy osvěžuje ženské tělo i mysl díky kombinaci ájurvédských bylin a koření. Tato jedinečná kombinace bylinek používána při nadměrném vypětí a stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Yogitea Women's Energy osvěžuje ženské tělo i mysl díky kombinaci ájurvédských bylin a koření. Podle ájurvédy je tato jedinečná kombinace bylinek používána při nadměrném vypětí, stresu, ale i zažívacích problémech spojených s nezdravým životním stylem. Bylinný čaj vám dodá energii a povzbudí chuť do života.

Ájurvédský čaj v sobě spojuje velké množství koření, jako je lékořice, skořice, zázvor, kardamom a hřebíček, s přirozeně sladkým ibiškem, osvěžujícími lístky máty a a listy maliníku. Společně vytvářejí nejenom jedinečnou osvěžující chuť, ale také příjemně naladí a povzbudí. Čaj eliminuje dopady stresu i hektického životního stylu, harmonizuje zažívání a působí proti problémům způsobeným nezdravými stravovacími návyky. Při pravidelné konzumaci směs bylin pomáhá posílit obranyschopnost organismu a je přirozeným zdrojem energie.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na ibišek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ibišek1), Lékořice1), Máta peprná1), Maliník list1), Černý Pepř1), Extrakt z kořene anděliky lékařské, Skořice1), Zázvor1), Kardamom1), Hřebíček1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?