Naturalis Camu Camu, bio 100 g

Naturalis Camu Camu, bio 100 g

Plody Camu Camu jsou bohatým přírodním zdrojem vitaminu C. Jejich dužina má šťavnatou kyselou chuť a prášek z ní vyrobený si snadno přidáte do kaše nebo třeba smoothie.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prášek z plodů camu camu snadno přidáte do kaše, smoothie či jogurtu. Camu camu je mimořádně bohatým přírodním zdrojem vitaminu C a jeho plody také dodávají tělu vitaminy řady B, vápník, draslík, aminokyseliny a rostlinné bílkoviny.

Exotické ovoce camu camu pochází z Amazonie. Jihoameričtí Indiáni ho užívali pro dodání energie. Prášek je vyrobený z dužiny jeho plodů, která má šťavnatou kyselou chuť, a obahuje množství vitaminu C. Můžete ho použít jako přísadu do snídaňových kaší nebo třeba smoothie. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a napomáhá udržet normální tělesnou energii. Funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který hraje roli při zachování optimálního stavu pohybového aparátu, zubů, pokožky, cévní soustavy, a také podporuje normální energetické spalování

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně.

Upozornění: Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?