Naturalis Camu Camu 100 g

Naturalis Camu Camu 100 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 364 Kč

Plody Camu Camu Naturalis jsou bohatým přírodním zdrojem vitaminu C, posilují vitalitu celého těla a chrání jej před dopady stresu a civilizačních chorob. Sušené bobule mají protivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky, zlepšují paměť a napomáhají koncentraci.

Camu Camu mají skvělé posilující účinky na celý organismus, chrání jej před virovými onemocněními i civilizačními chorobami, posilují odolnost vůči stresu. Bobule jsou bohaté na vysoký podíl vitaminu C a obsahují ho mnohonásobně více než například citrusové plody. Plody dále dodávají tělu vitaminy řady B, vápník, draslík, aminokyseliny a rostlinné bílkoviny. Pravidelná konzumace prášku z camu camu aktivně posiluje imunitu, chrání tělo před virovými nemocemi a nachlazením, dodává tělu vitalitu a novou energii.

Podporuje soustředění a zlepšuje paměť, napomáhá koncentraci a rychlému vstřebávání nových informací. Pomáhá při nervozitě, psychickém napětí i dlouhodobém stresu. Bobule jsou také vhodné při alergiích a astmatu, usnadňují dýchání i při onemocnění horních cest dýchacích. Sušené plody camu camu jsou vhodné pro všechny, kdo mají oslabenou imunitu, potřebují posílit odolnost celého těla či zlepšit paměť.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Prášek z plodů camu camu (100 %)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Yucca Root 100 g

Yucca Root obsahuje vysoký podíl saponinů, které pomáhají čistit střeva a odstraňují nežádoucí patogenní látky. Juka Naturalis obsahuje 60 % saponinů, což jí řadí mezi nejkvalitnější a nejúčinnější.