Biopurus Cedrový olej bio 250 ml

Biopurus Cedrový olej bio 250 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Bio cedrový za studena lisovaný olej je bohatý na vitamíny, minerály a bílkoviny. Olej má například vysoký obsah jódu, hořčíku, aminokyselin, vitamíny B, D a E. Díky tomuto jedinečnému bohatému složení olej regenruje organismus, posiluje imunitu a snižuje obsah chole

Bio cedrový za studena lisovaný olej je bohatý na vitamíny, minerály a bílkoviny. Olej má například vysoký obsah jódu, hořčíku, aminokyselin, vitamíny B, D a E. Díky tomuto jedinečnému bohatému složení olej regenruje organismus, posiluje imunitu a snižuje obsah cholesterolu. Pozitivně působí proti chronické únavě, zlepšuje fyzickou i duševní zdatnost. 

Olej můžeme použít i zevně na pokožku postiženou dermatitidou, ale nejčastěji se užívá vnitřně. Má příjemnou oříškovou chuť. Proto jej můžeme používat i ve studené kuchyni. Cedrový olej by neměl přijít do styku s kovovým nádobím.

Použití: Užíváme 2- 3 denně 1 čajovou lžičku oleje nejméně 30 minut před jídlem. Tato kúra se doporučeje absolvovat po dobu 40- 60 dnů.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?