Bebevisa Černá konjac houbička 1 ks

Bebevisa Černá konjac houbička 1 ks

Účinné čištění mastné a problematické pleti s černou konjac houbou obsahující čistící bambusové uhlí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Černá konjac houba s obsahem bambusového uhlí od značky Bebevisa je ideálním pomocníkem pro čištění mastné problematické pleti. Dokonalou očistu s houbičkou zvládnete právě díky absorpčním vlastnostem uhlí. Specifická struktura houbičky efektivně odstraňuje každodenní nečistoty, dokonce i make-up. Bambusové uhlí se zase postará o akné díky svým antioxidačním vlastnostem.
 
Houba je vyrobena ze 100% čistého kořene konjacu s přidaným bambusovým uhlím obsahujícím aktivní uhlík, mnoho různých minerálů, ale také přírodní antioxidační složky bojující proti akné.
 
Firma Bebevisa byla založena v roce 2004. Již 15 let se specializují na výrobu konjac produktů pro tělovou péči. Patří mezi ně nejen konjac houbička a ubrousek, ale i konjac masky a ručníky. Jejich produkty jsou 100% eco-friendly a cruelty free, nepoužívají umělé pigmenty, ingredience zvířecího původu ani na zvířatech netestují.
 
Velikost: 6 x 2,5 cm (polokoule)
 

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití. Vymačkejte přebytečnou vodu a začněte jemně krouživými pohyby masírovat pokožku. Po použití nechte houbu vyschnout.

Barva: černá

Typy pleti: mastná pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť

Užití: vnější

Výrobce: Wuhan Bebevisa Biotech Co., Ltd, C17, No.388 Gaoxin Road Two, East Lake High-tech Development Zone, 430000 Wuhan Čína, tel: +86-027-83699399, www.bebevisa.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: konjak, Bambusová vlákna, aktivní uhlí

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?