Numi Černý čaj Decaf Black Vanilla 1 ks

Numi Černý čaj Decaf Black Vanilla 1 ks

Porcovaný černý čaj Decaf Black Vanilla v sobě spojuje plnou chuť černého čaje zjemněnou přirozeně sladkou vanilkou. Čaj je bez obsahu teinu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Porcovaný černý čaj Numi Decaf Black Vanilla v sobě spojuje plnou chuť černého čaje zjemněnou přirozeně sladkou vanilkou. Povzbudí vás a navodí pohodovou atmosféru. Tuto jedinečnou chuť si můžete dopřát kdykoliv během dne, neboť čaj neobsahuje tein.

Kvalitní černý čaj je po sklizni upravován za pomoci oxidu uhličitého, který z lístků šetrně odstraní tein a současně zachová typickou chuť čaje i obsažené živiny. Sytá chuť černého čaje je doplněna o vanilkové boby, které nápoji dodají příjemnou sladkost a jemnost. Černý čaj bez teinu si můžete dopřát jen tak samotný nebo také s mlékem.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý čaj, Vanilkové lusky

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?