Numi Organic Tea Černý čaj Himalayan Darjeeling, Nspire Tea

Numi Organic Tea Černý čaj Himalayan Darjeeling, Nspire Tea

Černý čaj Himalayan Darjeeling povzbudí jemnou avšak plnou chutí s lehkými květinovými tóny. Kromě nezaměnitelné chuti získáte velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý čaj Himalayan Darjeeling Nspire Tea vás povzbudí jemnou avšak plnou chutí čaje s lehkými květinovými tóny. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Černý čaj Himalayan Darjeeling obsahuje kvalitní čajové lístky z druhé sklizně. Má tak jedinečnou plnou až krémovou chuť s jemnými květinovými dozvuky. čaj vás tak povzbudí svou chutí, ale i obsahem teinu a dodá vám novou dávku energie.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte.

Ostatní kategorie: Černé čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?