Numi Organic Tea Černý čaj Royal Grey, Nspire Tea

Numi Organic Tea Černý čaj Royal Grey, Nspire Tea

Černý čaj Royal Grey potěší svou plnou chutí s lehkými tóny pomeranče a bergamotu. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý čaj Royal Grey Nspire Tea vás potěší svou plnou chutí s lehkými tóny pomeranče a bergamotu. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Osvěžující jemná chuť černého čaje Royal Grey je perfektní ke snídani i kdykoliv během dne, kdy potřebujete dodat energii a osvěžit tělo i mysl. Plná sametová chuť čaje je doplněna o tóny citrusových plodů a bergamot, které dodávají lehkost a příjemnou svěžest.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj si můžete dopřát jen tak či jej doplnit kapkou mléka.

Ostatní kategorie: Černé čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?