Biopurus Chia olej bio 250 ml

Biopurus Chia olej bio 250 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný bio chia olej ze semínek šalvěje hispánské je pro své pozitivní vlastnosti používán již po staletí.  Olej je bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a minerály jako je vápník, hořčík a železo. Vysoký obsah těchto l&aacut

Za studena lisovaný bio chia olej ze semínek šalvěje hispánské je pro své pozitivní vlastnosti používán již po staletí.  Olej je bohatý na omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a minerály jako je vápník, hořčík a železo. Vysoký obsah těchto látek podporuje koncentraci, zlepšuje paměť a zabraňuje předčasnému stárnutí.

Chia má vysoký obsah vlákniny, která udržuje zdravý trávící systém a zaručuje pravidelné vyprazdňování. Olej podporuje rovnoměrné vstřebávání sacharidů do krve, což našemu tělo poskytuje konstantní příjem živin. Je proto vhodny při redukčních dietách či pro vytrvalostní sportovce.

Balení: 250ml.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: