Naturalis Chia semínka 250 g

Naturalis Chia semínka 250 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 250 g
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 138 Kč

Semínka Chia Naturalis jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů, které podporují správnou činnost celého organismu. Rychle dodávají novou energii, pomáhají organismu lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a stresem. Zlepšují odolnost těla během zvýšené fyzické i psychické zátěže.

Chia semínka, neboli semínka ze šalvěje hispánské, jsou používána jako zdravý doplněk stravy již po staletí. Už Aztékové využívali blahodárných účinků semínek na organismus. Chia jsou bohatá na množství proteinů, rostlinné vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Kromě toho jsou chia semínka také plná minerálních látek, jako je železo, zinek, fosfor, vápník a hořčík. Pravidelné užívání zvyšuje odolnost vůči nemocem, posiluje psychickou i fyzickou odolnost a pomáhá organismu se lépe vyrovnat se stresem.

Semínka po konzumaci vytvoří v žaludku lehce stravitelný gel, který harmonizuje hladinu krevního cukru v krvi. Navozují pocit plného žaludku po dlouhou dobu a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Chia semínka jsou vhodným potravinovým doplňkem pro všechny, kdo pracují a žijí ve stresu, jsou vystaveni pravidelné fyzické i psychické zátěži nebo se jenom chtějí přestat přejídat. Chia vás zasytí a zároveň dodají tělu potřebné vitaminy a minerální látky.

Tip: Semínka lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1-2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Semínka šalvěje hispánské

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Yucca Root 100 g

Yucca Root obsahuje vysoký podíl saponinů, které pomáhají čistit střeva a odstraňují nežádoucí patogenní látky. Juka Naturalis obsahuje 60 % saponinů, což jí řadí mezi nejkvalitnější a nejúčinnější.