Naturalis Chia semínka, bio 250 g

Naturalis Chia semínka, bio 250 g

Semínka chia jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chia Naturalis jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů. Drobná semínka podobná máku jsou skvělá pro sportovce a také vegetariány či vegany. Představují báječnou přísadu do kaší nebo cereálií. Také s nimi můžete nahradit vejce při pečení, použít je jako základní surovinu na zdravý pudink nebo jimi posypat domácí pečivo.

Chia semínka neboli semínka ze šalvěje hispánské, jsou používána jako vynikající doplněk stravy již po staletí. Už Aztékové využívali blahodárných účinků semínek na organismus. Chia jsou bohatá na množství proteinů, rostlinné vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Kromě toho jsou chia semínka také plná minerálních látek, jako je železo, zinek, fosfor, vápník a hořčík. Semínka po konzumaci vytvoří v žaludku gel, který je lehce stravitelný.

Tip: Semínka lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1-2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně.

Upozornění: Potravinový doplněk nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Semena a plody

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?