Naturalis Chia semínka 250 g

Naturalis Chia semínka 250 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 250 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 138 Kč

Semínka chia jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů a podporují správnou činnost celého organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Semínka Chia Naturalis jsou skvělým zdrojem energie a rostlinné vlákniny, kromě toho také obsahují množství minerálních látek i vitaminů, které podporují správnou činnost celého organismu. Rychle dodávají novou energii, pomáhají organismu lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a stresem. Zlepšují odolnost těla během zvýšené fyzické i psychické zátěže.

Chia semínka neboli semínka ze šalvěje hispánské, jsou používána jako zdravý doplněk stravy již po staletí. Už Aztékové využívali blahodárných účinků semínek na organismus. Chia jsou bohatá na množství proteinů, rostlinné vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Kromě toho jsou chia semínka také plná minerálních látek, jako je železo, zinek, fosfor, vápník a hořčík. Pravidelné užívání zvyšuje odolnost vůči nemocem, posiluje psychickou i fyzickou odolnost a pomáhá organismu se lépe vyrovnat se stresem.

Semínka po konzumaci vytvoří v žaludku lehce stravitelný gel, který harmonizuje hladinu krevního cukru v krvi. Navozují pocit plného žaludku po dlouhou dobu a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Chia semínka jsou vhodným potravinovým doplňkem pro všechny, kdo pracují a žijí ve stresu, jsou vystaveni pravidelné fyzické i psychické zátěži nebo se jenom chtějí přestat přejídat. Chia vás zasytí a zároveň dodají tělu potřebné vitaminy a minerální látky.

Tip: Semínka lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1-2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Semínka šalvěje hispánské

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, únava, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Maca Root 100 g

Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky a působí příznivě na imunitní systém, bojuje se stresem a nespavostí a je dobrá také na problematickou pleť.