Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Energy Chlorella, bio

Energy Chlorella, bio

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, stejně jako aminokyseliny nebo vlákninu. Najdete v ní například jód či vitamin B12.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sladkovodní řasa Chlorella Energy je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů. Je také vhodná pro vegetariány a vegany, kteří potřebují doplňovat vitamin B12 a jód. Jód podporuje normální činnost štítné žlázy a optimální energetický metabolismus.

Chlorella patří mezi jednobuněčné sladkovodní řasy. Je oblíbeným doplňkem stravy, který je vhodný i pro vegetariány a vegany. Chlorella obsahuje celou řadu vitaminů a minerálních látek, ale i aminokyseliny a vlákninu. Nachází se v ní dokonce i vitamin B12, který hraje roli při optimální produkci červených krvinek a také podporuje normální fungování nervového systému.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 2-3x denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté pokračujte v kúře.

Upozornění: Výrobek není určený pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem. Jedná se o doplněk stravy, není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?