Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Chlorella, bio

Energy Chlorella, bio

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, stejně jako aminokyseliny nebo vlákninu. Najdete v ní například jód či vitamin B12.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sladkovodní řasa Chlorella Energy je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů. Je také vhodná pro vegetariány a vegany, kteří potřebují doplňovat vitamin B12 a jód. Jód podporuje normální činnost štítné žlázy a optimální energetický metabolismus.

Chlorella patří mezi jednobuněčné sladkovodní řasy. Je oblíbeným doplňkem stravy, který je vhodný i pro vegetariány a vegany. Chlorella obsahuje celou řadu vitaminů a minerálních látek, ale i aminokyseliny a vlákninu. Nachází se v ní dokonce i vitamin B12, který hraje roli při optimální produkci červených krvinek a také podporuje normální fungování nervového systému.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 2-3x denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté pokračujte v kúře.

Upozornění: Výrobek není určený pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem. Jedná se o doplněk stravy, není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?