Sanatur Chlorella bio, tablety

Sanatur Chlorella bio, tablety

  • Bez DPH 1109 Kč

Sladkovodní řasa chlorella Sanatur v tabletách je výborným pomocníkem při detoxikačních či redukčních kúrách. Chlorella na sebe účinně váže škodlivé látky a urychluje jejich odplavování z těla ven. Je proto vhodná také pro zlepšení stavu problematické pleti, která je často způsobena zaneseným organismem. Blahodárné účinky chlorelly ocení také osoby se zvýšenou pracovní zátěží a jednostrannými stravovacími návyky.

Díky vysokému obsahu železa podporuje chlorella krvetvorbu a je proto výborná pro osoby trpící na anémii a také v případě výraznější ztráty krve, jakou je například úraz, menstruace, porod a další. Se svými 2-3 % rostlinného barviva chlorofylu je chlorella považována za jeden z nejvýznačnějších zdrojů listové zeleně. Chlorofyl zmírňuje dopad stresu na organismus a pomáhá navodit celkovou tělesnou pohodu.

Přípravek má čistě rostlinné složení. Neobsahuje gluteny, laktózu, kvasinky, ani přidané dochucovadla, barviva a plnidla. Díky svému vysokému obsahu železa a dalších živin je vhodná také jako potravinový doplněk pro vegany a vegetariány. 

Dávkování: Užívejte tři kapsle třikrát denně a zapijte dostatečným množství vody.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?