Energy Chlorella, tablety

Energy Chlorella, tablety

  • Značka: Energy
  • Balení: 200 ks, 100 g
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 434 Kč

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, které regenerují a posilují celý organismus. Působí jako přírodní antibiotikum a podporuje zdraví problematické pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sladkovodní řasa Chlorella Energy je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, které aktivně regenerují a posilují celý organismus a jeho odolnost vůči infekci. Kromě toho chlorella chrání organismus před známkami předčasného stárnutí, dodává mu vitalitu i potřebné živiny. Zmírňuje dopady stresu a její užívání je vhodné při zvýšené pracovní zátěži.

Chlorella je plná vitaminů, minerálních látek, aminokyselin a vlákniny, které aktivně přispívají ke zdraví celého organismu, posilují jej a chrání před onemocněním. Kromě posilujících účinků chlorella podporuje regeneraci sliznic i pokožky, působí lehce protizánětlivě, a je tak skvělým pomocníkem pro osoby trpící na problematickou pokožku či lupénku a ekzém. Sladkovodní řasa působí jako přírodní antibiotikum.

Řasa chlorella přispívá ke zdravému stavu jater, žlučníku a ledvin. Obsažená rostlinná vláknina působí pozitivně na celý zažívací trakt, zlepšuje trávení a posiluje pravidelné vylučování i zdraví střev. Navíc vláknina navodí pocit plného žaludku, eliminuje tak potřebu přejídání i chuti na sladké. Je skvělým pomocníkem při redukčních dietách a také pomáhá detoxikovat organismus.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 2-3x denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté pokračujte v kúře.

Upozornění: Výrobek není určený pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem. Jedná se o doplněk stravy, není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Vaginální mykóza / Pavla 17. 8. 2015 12:11

Dobrý den Chtěla bych se zeptat zda tento produkt je v hodný jako podpůrná léčba při vaginální mykóze. Děkuji za odpověď Pavla

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?